Vítejte na stránkách chovatelské stanice Mainských mývalích koček ChocolateBears.
Těší nás, že jste zavítali právě na naše stránky. Přejeme příjemné čtení a prohlížení.

Na úvod bych vám ráda naši chovatelskou stanici představila.
Jsme začínající chovatelská stanice registrovaná v TICA od ledna 2017 a členem českého klubu Cool Cats.

Kočky byly mým snem od útlého dětství. Co pro mě znamenají, nedokážu ani slovy popsat. Jsou mé děti, členové rodiny a smysl mého života.
Kočky jsou úžasné antidepresivum, jejich povaha, hrdost a způsob vyjadřování lásky mě nikdy nepřestanou fascinovat.
Mým prvním kocourkem byl obyčejný dlouhosrstý Matýsek, který mou velkou vášeň ke kočkám odstartoval. S ním jsem naprosto propadla kočičímu světu a nikdy mu nepřestanu být vděčná za vše, čemu mě naučil a co jsme si spolu prožili.

Největší poděkování patří mé úžasné, milované mamince, která mě od malička vedla k lásce ke zvířatům, a díky které se mohl tento můj velký sen stát skutečností.

Toto plemeno mě očarovalo svou milou láskyplnou povahou, impozantním zjevem, hrdostí, vznešeností, fascinujícími způsoby a specifickým chováním, které je odlišné od ostatních plemen. Několik let jsem je jen obdivovala, než jsem si svou první vytouženou Mainku pořídila. Navštívila jsem pár výstav, četla jsem články, diskuze, zjišťovala informace o plemenu, péči, nemocech, chovatelích, obdivovala Maiňáčky a kochala se fotkami těchto majestátních něžných obrů.
Mezi tím kočičky postupně přibývaly, od nalezenečků, útuláčků až po můj velký sen – Mainky.
Kromě Mainek s námi žijí i 2 nalezenečci - Oskárek a Lentilka.

Naším cílem je odchovávat koťátka po zdravých, silných, kontaktních, mazlivých a typově krásných kočkách. Zdraví je pro nás prioritou, proto jsou všechny naše kočky testované na FIV, FeLV. Mainky dále na HCM, SMA, PK-Def, s výsledky negativní. Pravidelně chodíme na sono srdce, sono ledvin, očkování a kočičky jsou pod stálým veterinárním dohledem.

Kromě zdraví našich miláčků je pro nás též velmi důležitá jejich povaha. Proto se snažíme vybírat jedince s vyrovnanou, klidnou a mazlivou povahou, koťátka řádně socializovat a zvykat na lidskou náruč. Není nic krásnějšího, než cítit teplo jejich kožíšků a poslouchat sladké vrnění když se vám schoulí na klín, hrudník, nebo vám přijdou udělat masáž :-)

Kočky jsou našimi právoplatnými členy rodiny, věnujeme se jim na 100% s maximální láskou a péčí. Náš byt, který mají celý k dispozici, je jim plně přizpůsoben škrabadly, kočičími stromy, houpačkami, pelíšky, poličkami na zdech, hračkami apod. Zapojují se do všech našich aktivit, spí s námi v posteli, dívají se s námi na TV, "pomáhají" při práci, vaření, uklízení a při pěkném počasí velmi rádi tráví svůj čas na zabezpečeném balkoně.

Naše kočičky jsou krmeny převážně syrovým kuřecím, vepřovým, krůtím a hovězím masem. Dále kvalitními granulkami značek N&D, Purizon, Carnilove a konzervami Cosma, Feringa, Porta 21.

Koťátka od nás odchází nejdříve ve 4 měsících s kupní smlouvou. Všechna koťátka jsou socializovaná, plně očkovaná vakcínou Purevax, několikrát odčervená, čipovaná, a na mazlíčky i kastrovaná. Ke každému koťátku dostane nový majitel originál rodokmen = PP, Petpas s údaji o očkování, kopie testů rodičů a výbavičku do začátku. Velmi ráda poskytnu všem budoucím majitelům našich koťátek celoživotní chovatelský servis a pomocnou ruku v případě jakéhokoli problému, jak jen to bude v mých silách. S novými majiteli našich odchovů jsem po celý život kočiček v úzkém kontaktu a často v sobě nacházíme spřízněné duše a vzájemně sdílíme radost a životy našich kočičáků.

Sledujte naše plány.
Aktuální fotografie našich kočiček vždy naleznete na mém facebookovém profilu.

Při jakýchkoli dotazech mě neváhejte kontaktovat, a to buď prostřednictvím FB, mailem, nebo telefonicky.
Po předchozí domluvě Vás rádi přivítáme v našem kočičím království na nezávaznou návštěvu.
Těšíme se :)


 
Luxusni stranky pro chovatele kocek

© ChocolateBears. Luxusní stránky pro chovatele.