Kasí na škrábadle    Datum narození: 24. 3. 2016

    Barva: černá želvovinová mramorovaná
    EMS kód : MCO f22

    Aktuální váha: 7kg

    Rodiče: Unicum Wasabi*RU
                 Flip Flop's Focus*RU

    Chovatel: Svetlana Denisova
    

   Rodokmen

 

Testy:
FIV, FeLV – negativní
HCM 1, 3 – N/N
SMA – N/N
PKD – N/N
PK-Def – N/N
PRA – negativní/normal


Kasandra je moje ruská princezna. Hledala jsem holčičku s vysokými, dobře posazenými oušky, s pěkným profilem, silnou bradou a Kasi vše splňovala na jedničku. Má překrásné rodiče, silnou kostru, dlouhé tělo i ocas a super ouška s hustými štětinkami.
Díky její bezúdržbové srsti ji nemusím česat ani koupat, ale občas jí to dopřeju, jelikož vanu miluje :D
Kasandra nejraději tráví čas na zabezpečeném balkoně pozorováním okolí a odmítá jít domů i za bouřky a deště.
Je typickou představitelkou veverky, stromové kočky, vše pozoruje z výšky a nejčastěji spí na poličkách nejvýš u stropu nebo přeskakuje z jedné na druhou.
Kasi má bezvadnou povahu, je to věrná společnice, ráda se nechá drbat pod krkem občas mě také přijde pošlapat a miluje nošení na rukách.
Její nejoblíbenější hračkou jsou měkké míčky, do kterých neúprosně kope, které honí všude a je nešťastná, když se jí zakutálí pod gauč či skříň a zoufale je loví packou. Též má moc ráda udici se žížalou a občas, když vytáhnu laser, ihned vyběhne a jak šílená honí světýlko.
Kasi je naše kadeřnice, ráda cucá vlasy, stejně jako Beruška i návštěvám. Miluje pozornost a ráda se předvádí.
Kasinka je již kastrovaná. Stala se maminkou vrhů B a C. Z vrhu C jsem si nechala její dcerušku Chou Chou, která zdědila nejen její veverkovskou povahu, ale je jí velmi podobná.

 

Kasí na škrábadle 3 1Kasí na škrábadle 2Kasí na webky 1Kasí na webky 2Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka


 
Luxusni stranky pro chovatele kocek

© ChocolateBears. Luxusní stránky pro chovatele.