5CD1D6DD 9052 49E5 BD49 D678D385E80DDatum narození: 12.1. 2018

Barva: černá tečkovaná
EMS kód: MCO n24

Aktuální váha: 6,5kg

Rodiče: Kasandra Laguna Leo*RU
             Twitter from Tassel Magic*RU

Chovatel: Eliška Martínková

 


Rodokmen

 

                                                                                          

Testy:

FIV, FeLV – negativní
po rodičích:
HCM 1, 3 – N/N
SMA – N/N
PK-Def – N/N
Sonografie srdce a ledvin 12/2019 - normal

 

Chou Chou, naše sladká panenka je dcera Kasinky a Péťi. Od začátku jsem věděla, že musí zůstat s námi.
Po mamince Kasi zdědila dlouhé uši s hustými štětinkami, krásný profil, dlouhé tělo a ocas, po tatínkovi široké nasazení uší, krásnou výraznou tečkovanou kresbu, kocouří mohutnost a hlavně povahu. Chou Chou je tatínkova holčička, miluje ho a on ji. Vše dělají spolu, často se olizují a spí spolu v klubíčku. Stejně jako Péťa mi Chou Chou neustále dělá masáže a ''šlapat zelí'' chodí i na deky a polštáře. Stále hlasitě vrní a vždy přiběhne na zavolání. Voláme na ní “Prdka jsí”, jelikož je to naše malá prdelka, a tak se stává, že přiběhne, ikdyž zavoláme maminku Kasí. Stejně jako Beruška často prosí, umí to i na povel o pamlsek. Chutná jí hlavně syrové maso, se kterým si hraje, pohazuje, útočí na něj a honí ho po celém bytě. Dává přednost hovězímu srdci, vepřovému jazyku a kuřecím prsům, ale nepohrdne jinými druhy masa ani konzervami.
Na své první TICA výstavě získala titul Grand Inter Champion, jsme na ni moc hrdí a těšíme se na její vývoj. Chou Chou se stala maminkou vrhu I a dcerka Ichin zůstává s námi v CHS.

 

Chou Chou nová hlavní75C07801 A4A8 41F3 92FA 8F5D25933356Chou Chou na poličcePrdka na škrábadle na balkoně 8Prdka na škrábadle na balkoně 1Prdka na škrábadle na balkoně 2Prdka na škrábadle na balkoně 9Mainská mývalí Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka  Mainská mývalí kočka  Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka  Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka  Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka


 
Luxusni stranky pro chovatele kocek

© ChocolateBears. Luxusní stránky pro chovatele.