prdousek hlavniDatum narození: 24. 11. 2016

Barva: černá mramorovaná s bílou
EMS kód: MCO n0922

Aktuální váha: 6,8kg

Rodiče: Zoe Grey Claws*RU
             Felixcoon Asterix*IT

Chovatel: Olga Miredelina

Rodokmen

 

 

Testy:
FIV, FeLV – negativní
HCM 1, 3 – N/N
SMA – N/N
PK-Def – N/N

Mycoplasma, chlamydiophila, herpesvirus, kalicivirus – negativní

Sonografie srdce a ledvin 2019 - normal
                  


I Big Boy, i přes jeho jméno vyjadřující velkého kocoura mu paradoxně říkáme Prďous.
Vzniklo to proto, že přišel do smečky velkých, už téměř dospělých koček a byl mezi nimi opravdový drobeček. Ze začátku jsme nemohli vymyslet, jak mu budeme říkat a volali jsme na něj prďousku, což mu zůstalo, i když je z něj Pan kocour.
On byl láska na první pohled se vším všudy.
Když jsem jednou zahlédla jeho fotky na FB, srdce zavelilo: ''To je on!''
Jeho výraz, barva, krásná kresba, rodiče, rodokmen, to vše mě nadchlo natolik, že jsem chovatelce ihned napsala, jak jsem zamilovaná a jak moc po něm toužím.
Doba čekání byla nekonečná, naštěstí chovatelka byla velmi milá, ochotná a často posílala fotky, tak bylo čekání trochu snazší.
Je to můj závislák, neustále vyhledává mou přítomnost a lehá v mé blízkosti, nemůžu jít bez něj ani na WC. Jakmile se tam zavřu, jeho tenkým rozkošným hláskem mě volá a bouchá do dveří.
Zbožňuje drbání za ušima a pod krkem, nošení na rukách, a stejně jako Péťa mi několikrát denně přijde pošlapat břicho a usne mi na klíně. Jako jediný ze všech koček se vůbec nebojí vysavače. I Prďousek je náš pošuk, má samodobíjecí pohon a vrtulku pod zadečkem. 
Je granulový závislák zbožňune syrová játra a ledvinky. Prďousek je již kastrovaný, máme doma jeho dceru Algidu.

 

Mainská mývalí Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka 9 Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka  Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka  Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka  Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka Mainská mývalí kočka


 
Luxusni stranky pro chovatele kocek

© ChocolateBears. Luxusní stránky pro chovatele.